На Берлин!

25-27 апреля состоится автопробег Янтарный - Берлин. Посвященный 70-летию Великой Победы.
Перед автором была поставлена задача украсить атомобили пробега без использования коммуниститческой символики. Так как в Польше имеется на это запрет. Можно конечно долго спорить об этом, но не хотелось бы что бы какой нибудь ретивый пограничник или таможенник завернул автобус с детьми на границе.
Вот что из этого получилось.
p.s/ Специально для польского друга. Так нарядно было в прошлом году.


Buy for 20 tokens
Buy promo for minimal price.
Супер! А красные звезды на первых фото не могут быть расценены как коммунистические символы?
Hm
Hm. No nie wiem czy to jest dobry pomysł. W Polsce to ten napis - Na Berlin! - to w sumie nikogo ani ziębi, ani grzeje. Gwiazdy to jednak lepiej nie naklejaj no chyba, ze to będzie biała i w ramach flagi amerykańskiej. Wtedy u nas będzie ok. Gorzej z tym pewnie będzie u was. Innymi słowy gwiazda czerwona odpada. Z tym napisem - Na Berlin, z kolei byłbym bardzo, ale to bardzo ostrożny w Niemczech. Z tego co czytałem to Niemcy mogą to bardzo źle odebrać, a poczucia humoru to nie wiem czy wiesz, ale Niemcy w ogóle nie mają. Jak nie wiesz to pooglądaj ich reklamy to zobaczysz, jak wygląda ich poczucie humoru. Strach się bać. Tak wiec po co sobie robić na przyszłość kłopoty. Wiza zawsze się przyda, co nie? Ja rozumiem. Patriotyzm, przywiązanie do symboli nawet sam Putin, owszem to wszystko jest ważne, ale najważniejsze jest swoje szczęśliwe życie. Po co je komplikować dla polityki i nawet samego Putina. No po co? Chcesz pokrzyczeć ... na Berlin!!, to pokrzycz sobie w samochodzie. Obnosić się z tym nie warto. A swoja droga to lepiej - jak już chcesz cos napisać, to napisz np. NA BIEDRONKĘ! Będzie wesoło i przyjaźnie. Jak jeszcze do tego przyjedziesz np. autem produkcji rosyjskiej. W jakimś rosyjskim stroju ludowym - tylko nie żołnierskimi oczywiście :-) - z harmoszką i samogonem to zamiast polityki zajmiemy się czymś o wiele bardziej sympatycznym. Będziemy się przyjaźnić :-) No nie mów, ze to nie jest lepsze od polityki:-) Pozdrawiam.
Hm
:-) Dzięki, dzięki za foto specjalnie dla mnie:-)
No tak, ale to było w zeszłym roku lub wcześniej. Teraz to w tej materii się wiele, nawet bardzo wiele zmieniło. I u was i u nas :-) W Polsce ten napis Na Berlin, to na nikim wrażenia robić nie będzie, ale w Niemczech z tego co czytałem to może być nieprzyjemnie. Aż sam jestem ciekaw, jak będzie wyglądała ta eskapada. No nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Tobie powodzenia. :-) Pozdrawiam.:-)